درباره شرکت

شــرکــت عمــارت هــشــتــم شــرق طی شماره 35219 مورخ87/12/11 بصورت (سهامی خاص) در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی مشهد به ثبت رسیده است . طبق مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ94/04/11 سرمایه شرکت از مبلغ  یک میلیارد ریال  به 150 میلیارد ریال افزایش یافت. درحال حاضر شرکت عمارت هشتم شرق (سهامی خاص)  جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت عمران و ساختمان صندوق بازنشستگی کشوری و واحد تجاری نهایی صندوق بازنشستگی کشوری می باشد.

100 درصد سرمایه شرکت متعلق به شرکت عمران و ساختمان صندوق بازنشستگی کشور و شرکتهای وابسته به آن میباشد.

این مجموعه با بهره گیری از توانمندی های مهندسین، متخصصین، کارشناسان و سایر کارکنان خود در راستای توسعه کشورعزیزمان پا به عرصه فعالیت گذاشته است. این شرکت با نگرشی منطقه ای در حوزه شرق کشور و فرامنطقه ای به موضوع سرمایه گذاری و خدمات فنی-مهندسی نگریسته و امیدوار است با استعانت از درگاه ایزد منان در خدمت به عمران و آبادی کشور و تامین رفاه مردم عزیز، توفیقات لازم حاصل نماید.

مرکز اصلی شرکت در خراسان رضوی ، مشهد ، بلوار پیروزی، خیابان دلاوران واقع میباشد .

اعضاء هیئت مدیره

کمیل ضرّابی گل خطمی
مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره
میثم قربانی
رییس هیئت مدیره
علی بلوری بزار
عضو هیئت مدیره

مدیران

در یک نگاه

  • نام: شرکت عمارت هشتم شرق

  • نوع شرکت: سهامی خاص متعلق به سازمان بازنشستگی کشوری

  • شماره و تاریخ ثبت: سال 1387 به شماره ثبت 35219

  • موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 2 اساسنامه عبارتست از :

تهیه و خرید زمین و غیر منقول اعم از عرصه و اعیان جهت اجرای پروژه های ساختمانی، به منظور تولید انبوه مسکن و فروش واحدهای احداثی، مطالعه و طراحی و اجرا ساخت هرگونه پروژه مسکونی، اداری، تاسیساتی، تجاری یا عمرانی در داخل و یا خارج کشور، تهیه و تولید مصالح و کلیه لوازم و وسایل و ماشین آلات ساختمانی چه به صورت ایجاد کارخانه و یاخرید از داخل و خارج کشور به منظور استفاده و یا فروش آنها ، واردات و صادرات انواع کالاهای مرتبط با فعالیت شرکت و هر نوع فعالیت پیمانکاری در داخل و خارج از کشور ، سرمایه های اشخاص حقیقی و حقوقی و مشارکت مدنی در ایجاد ، ساخت ، توسعه و تکمیل پروژه های ساختمانی و تأسیساتی و صنایع مرتبط با آنها ، واگذاری واحدها ، ساختمانها و تأسیسات احداثی به صورت فروش قطعی (نقدی- اقساط) و یا امانی و یا طرق دیگر ، دریافت و کسب اعتبار و یا هرگونه تسهیلات مالی یا مشارکت با بانکها و سایر موسسات و سازمانهای تامین کننده منابع مالی و پیش فروش مستحدثات ، کلیه فعالیتهای اجرائی پروژه های ساختمانی و سایر امور دیگر در ارتباط با موضوع شرکت.

سهامداران:

  • شرکت عمران و ساختمان صندوق بازنشستگی کشوری

  • شرکت بازرگانی ترازان پی ریز

  • شرکت نیرو تراز پی ریز